HAB S195-24D4WDS
製造年
2013
ドイツ
一般グレード
1
マスカス ID
86EDCEA9
価格
通貨を選択
価格
詳細
作業高度
19.4 メートル
ストック番号
燃料・動力
ディーゼル
総重量
10000 kg
最大リフト容量
750 kg
運搬時寸法(全長X全幅X全高)
4830 x 2490 mm
納期
EXW
証明書
CE
その他情報
Manufacturer: HAB Model: S195-24D4WDS Year of build: 2013 Condition: Used Data: Max. working height: 19,35 m Platform height: 17,35 m Lifting capacity: 750 kg Lifting capacity on extension: 750 kg Platform dimensions LxW: 4,52 x 2,37 m Platform length pushed out: 7,22 m Transport dimensions LxW: 4,83 x 2,49 m Height transport position with/without railing: 3,57 / 2,73 m Movable up to working height: 19,35 m Ground clearance: 0,25 m indoor use only: no Drive type: Diesel Empty weight: 10.000 kg Special features: white tires, all-wheel-drive, extendable ground supports, soot filter, generator 24V - 230V, anchor points for Personal Fall Protection Equipment (PFPE).