Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift
金額応相談
Favoriteお気に入り
shareシェア
Save search検索結果を保存
印刷
情報
機械カテゴリー
フォークリフト - その他
メーカー/型式
製造年
0
使用時間数
11116 時間
機械の所在地
Lake Worth, Texas
アメリカ
マスカス ID
A69A1487
詳細
ストック番号
製造番号 /シリアルナンバー
E177B21729V
その他情報
Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift 3 Stage Mast, 194.9 in Max Lift Height, 85 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Solid Pneumatic Tires, 4 Cylinder LPG Engine